• Certyfikowany serwis marki BMW w Koszalinie

Profesjonalny serwis marki BMW

Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym marki BMW na terenie Koszalina i autoryzowanym punktem BOSH. Oferujemy najwyższą jakość usług, dzięki wsparciu Bawaria Motors Dealer BMW Gdańsk. Prowadzimy działalność serwisową w zakresie usług takich jak: naprawa turbosprężarek, skrzyń biegów automatycznych i manualnych czy układów wydechowych. Pracownicy naszego warsztatu samochodowego wykonują także przeglądy okresowe oraz gwarancyjne oraz diagnostykę komputerową w pełnym zakresie. Do naszego punktu zapraszamy także właścicieli aut, które wymagają prac takich jak elektryka i elektronika samochodowa. Udzielmy również pomocy technicznej polegającej na zakupie dla naszych klientów oryginalnych części zamiennych do pojazdów.

System Serwisowy AOS

Pracujemy w Systemie Serwisowym AOS, który wykorzystują wszystkie autoryzowane serwisy marki BMW na świecie. Dzięki wsparciu technicznemu naszego partnera mamy dostęp do najnowszych informacji serwisowych i handlowych oraz do aktualnego oprogramowania samochodów marki BMW.

Uprawnienia ASO

Przeglądy i wszelkie naprawy turbosprężarek czy elektryki wykonane w naszym serwisie są rejestrowane w książkach serwisowych BMW i są widoczne w ogólnym systemie danych marki BMW.

Autoryzowany Serwis i kompleksowa naprawa samochodów benzynowych oraz diesel wszystkich marek pojazdów.

Diagnostyka komputerowa w pełnym zakresie

Komputerowa geometria kół

Mechanika samochodowa

Przeglądy okresowe i gwarancyjne zgodnie z normą GVO wszystkich marek pojazdów

Elektryka i elektronika samochodowa

Serwis klimatyzacji ( posiadamy najskuteczniejszy system czyszczenia klimatyzacji testowany przez INSTYTUT ds. ASTMY I ALERGII produktami firmy TUNAP )

Czyszczenie i naprawa filtrów cząstek stałych DPF oraz FAP

Naprawa alternatorów i rozruszników

Naprawa sterowników i stacyjek elektronicznych

Naprawa skrzyń biegów automatycznych i manualnych

Naprawa układów wydechowych

Naprawa turbosprężarek

Naprawa wtrysków, pompowtrysków o raz pomp wysokiego ciśnienia i pomp wtryskowych

Naprawy powłamaniowe

Opinie